nibe-logo

DOĞAL JEOTERMAL ENERJİ SİSTEMLERİ, İsveç’te sektörün devi NIBE ile 2009 yılından itibaren Exclusive distribütörlük anlaşması sağlamış ve Türkiye dağıtım ve servis ağı hizmetlerini üstlenmiştir.

Doğal Jeotermal Enerji; Toprak – Su – Hava Kaynaklı ısı pompası konusunda deneyimli ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır yenilenebilir enerji sistemleri sektöründe hizmet vermektedir.

Isıtma – Soğutma  Sıcak su ve havuz suyu ısıtması sağlayan toprak, su ve hava kaynaklı ısı pompaları, enerjinin daha da önem kazandığı günümüz dünyasında Türkiye’de  yeni kabul edilen yasalar dahilinde daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. 

Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, dünyanın gündeminde olan enerji darboğazı ve alternatif enerji kaynaklarının öneminin Türkiye'deki yerini de çok iyi bilmektedir.

Yenilenebilir enerji kaynakları içinde “Sonsuz ve Sabit Tek Enerji Topraktır” bilinci ile bu sektörün devi NIBE Endustrier Group ile exklusive distrübütörlük anlaşması yaparak yurdumuzda daha fazla kullanılması ve bilinirliğini artırmak istemiştir. Toprak ısısı konusunda cennet ülkemiz de, termal sıcaklık çok yüksek, rüzgar ve güneş oldukça elverişli iken bize sadece doğanın bahşettiği bu kaynakları açığa çıkartmak ve depolamak kalıyor.

 
Ülkemizde Enerji Bakanlığının yayınladığı 1 Nisan 2011 tarihindeki yeni yasaya göre ısı pompalarının kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Dolayısıyla hem Ülkemiz, hem de bizler için bu konu üzerine daha çok önem verip, tanıtılması için çaba göstermekteyiz.
 
Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri, NİBE ısı pompalarının Türkiye, KKTC ve Orta Doğu'da bazı ülkelerin tek yetkilisidir.

WWW.NİBE.EU

Doğal Jeotermal Enerji Merkezinden Görüntüler

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge

nibe-arge